Spotkanie VfL Wolfsburg - Borussia Monchengladbach zakończone wynikiem 1-3 dnia 2021-10-02 13:30 na stadionie VOLKSWAGEN ARENA

Pierwsza część spotkania pomiędzy VfL Wolfsburg oraz Borussia Monchengladbach zakończyła się wynikiem 1-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

Dnia 2021-10-02 13:30 na obiekcie sportowym VOLKSWAGEN ARENA rozegrał się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 7. Zmierzyły się VfL Wolfsburg oraz Borussia Monchengladbach.

Gole strzelali: B. Embolo 5' 0-1 D. Zakaria J. Hofmann 7' 0-2 B. Embolo L. Waldschmidt 25' 1-2 L. Stindl 76' 1-3 L. Stindl J. Scally 90' 1-4 Y. Sommer

Żółte kartki VfL Wolfsburg: S. Bornauw 4' R. Baku 10' K. Mbabu 59' M. Lacroix 67' M. Lacroix 76' W. Weghorst 81' J. Roussillon 90'

Żółte kartki Borussia Monchengladbach: L. Stindl 35' D. Zakaria 36' J. Beyer 71'

Czerwone kartki VfL Wolfsburg: M. Lacroix 76'

Czerwone kartki Borussia Monchengladbach:

Główny sędzia spotkania to F. Willenborg. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna VfL Wolfsburg stawi czoła Union Berlin, następne spotkania z drużynami Red Bull Salzburg oraz SC Freiburg natomiast Borussia Monchengladbach zmierzy się z VfB Stuttgart. Następne mecze zagra z drużynami Hertha Berlin oraz Bayern Munich.

Coraz częściej zauważamy, że fani śledzą ciekawe starcia, które odbywają się w lidze Bundesliga 1. Ciekawe piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak między innymi S. Bornauw L. Stindl wielokrotnie sprawiają pierwszorzędnym miłośnikom futbolu emocje zapadające w pamięć. Wspaniałe walki pomiędzy drużynami okazują się zajadłe, nie często zdarza się, że są to potyczki mało interesujące. Natrafiamy na bezwzględne faule, idealne bramki czy asysty, które zapewniają smaczku całemu widowisku. To też warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych,oglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Bundesliga 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. VfL Wolfsburg oraz Borussia Monchengladbach i ich udział w Bundesliga 1 zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, VOLKSWAGEN ARENA.